На другий етап програми "Польща-Білорусь-Україна" виділять 80 млн євро

Економіка9 грудня 20103795

Програма транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» продовжує свою реалізацію на Львівщині. Незабаром буде оголошено про початок другого етапу програми. Фінансування становитиме 80 млн євро. Про це повідомив 9 грудня під час засідання Ради з питань залучення інвестицій при голові Львівської ОДА перший заступник голови адміністрації Мирон Янків.

Мирон Янків також розповів, що у межах програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна" на території Львівщини реалізовуватиметься два проекти: "Загалом фінансування першого етапу програми становить 16 млн євро на проекти, які реалізовуватимуться в трьох країнах. Львівщина, крім двох проектів, виступає партнером з польською стороною у реалізації ще чотирьох проектів. Незабаром буде оголошено про початок другого етапу програми. Фінансування становитиме 80 млн євро", – сказав Янків.

Відкриваючи засідання, він наголосив, що влада робить усе для покращення інвестиційного клімату: "Ми провели Х Міжнародний економічний форум, куди приїхало понад 500 учасників з 20 країн світу. Під час роботи Форуму відбулось підписання Рамкової угоди між Екологічною фінансовою корпорацією Північної Європи NEFCO та ПАТ АК Банк "Львів" "Про фінансування муніципальних об’єктів соціальної сфери" (у т.ч садочки, школи тощо). Окремо слід відзначити проведення двосторонніх зустрічей в рамках контактної біржі, в якій з українського боку взяли участь та провели результативні переговори більше 60 підприємств. А з боку іноземних партнерів участь в роботі біржі взяли понад 40 іноземних підприємців та інвесторів. Львівська область завжди відкрита для взаємовигідної співпраці задля активного розвитку нашої області й держави в цілому", – зазначив він.

Як інформував ZAXID.NET , у межах економічного форуму на Львівщині цього року віце-міністр міністерства регіонального розвитку Республіки Польща Кшиштоф Гетьман запропонував Україні, Польщі та Білорусі обговорити питання транскордонної співпраці на майбутнє і розпочати створення спільної стратегії транскордонної співпраці.

Довiдка ZAXID.NET

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна є частиною Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства (ЄІСП), створеної за ініціативою Європейської Комісії. Програма спрямована на розвиток прикордонних територій трьох країн, а її бюджет є найбільшим в рамках ЄІСП. Спільний Технічний Секретаріат Програми, метою діяльності якого є проведення інформаційної політики і підтримка заходів в рамках програми, був скликаний у квітні 2009 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 5

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук