На економічному форумі у Львові обговорять інвестиційний клімат

ЕкономікаОрися Шиян, 8 жовтня 20154380

Сьогодні у Львові стартував Міжнародний економічний форум. Основною темою обговорень є створення комфортних умов для інвесторів і нові ринки збуту для українського виробника.

«Зона вільної торгівлі почне працювати з першого січня. І, відповідно, наш бізнес має бути готовий до нових умов співпраці і все це буде обговорюватися тут: як залучити інвестиції, як ми маємо працювати, щоб прийшли серйозні конкретні інвестиції в Україну», – розповів президент Львівської торгово-промислової палати Дмитро Афтанас.

«Коли проводяться економічні форуми, то, в першу чергу, це спілкування між людьми і тут найкращими промоутерами міста, країни виступають ті підприємства, які вже інвестували кошти в Україну, які готові ділитися успіхами», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами мера, у Львові працює багато підприємств з іноземними інвестиціями. Зокрема, компанія СіТіПарк – голландська компанія, яка є четвертою за об’ємами промислової нерухомості в Європі. Інша голландська компанія «Мульті»  теж має успіх у Львові. Компанія «Фуджікура» почала співпрацювати зі Львовом 5 років тому.

«Для Львова від такого форуму є декілька вигод. Перше: це те, що люди сюди приїжджають і витрачають кошти. Друге – це користь від того, коли приїжджають з інвестиціями, коли готові щось купляти, інвестувати. Третє – це промоція», – додав Андрій Садовий.

Міжнародний економічний форум триватиме два дні. У ньому беруть участь підприємці з України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Латвії, Австрії та Канади. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук