На фестивалі «Ляльковий світ» у Львові покажуть театральні 30-річні ляльки

Цьогорічна тема проекту «Lady and Teddy» — «Чарівні казки»

КультураОксана Сенишин, 19 вересня 2017, 18:09 507 0

Восени традиційно на фестивалі «Ляльковий світ» відбудеться проект «Lady and Teddy». Автори з цілої України, а їх буде кілька десятків, навіть з Курська, надсилають цього разу ведмедиків та ляльки, створені у різних техніках. Від кожного автора ‒ по кілька творінь. Якщо ж вони дрібні, то забавок може бути й до трьох десятків.

Лялькарка Уляна Тимошенко окремо представить свій проект «Маріонетки». А ще одна цікавинка цьогорічного фесту ‒ до нього приєднаються і театри.

Обласний театр ляльок покаже героїв вистави «Дикі лебеді», їх глядач не бачив на сцені цілих чотири роки. Це творіння, що народилися ще наприкінці 1980-их років. Їхній ідейник ‒ художник з Санкт-Петербурга Павло Міронов.

«Ця вистава ‒ це маріонетки і шарнірні ляльки, які вимагають дуже точної побудови суглобів. Так, щоб ти зігнув її руку і вона зафіксувалась. Мало який автор сьогодні вміє створити таку пластику ляльок. Театральна лялька хоче мати навколо себе світло прожекторів, дим, вона хоче мати простір. Вона є трішки інша, аніж авторська», ‒ розповіла директорка обласного театру ляльок Уляна Мороз.

А ще сюрприз на фестиваль готує Перший театр. Це будуть герої вистави «Лялька Реґґеді Енн».

«Головною героїнею цієї п’єси є, власне, ганчірна лялька. Її звати Реґґеді Енн. І її братик Енді, її друзі Бейбі і Панда також будуть представлені на експозиції. А друга компанія, яка піде на «Ляльковий світ», ‒ це маленький ляльковий вертепчик з вистави «Черевички» за «Різдвяною ніччю» Гоголя», ‒ пояснила художниця Першого театру Дарія Зав'ялова.

«Чарівні казки мають бути представлені. Один дитячий гурток готує величезний показ «Кота в чоботях», де учасникам від 4 до 15 років. Така велика композиція буде. Все на відкритті», ‒ додала організаторка «Лялькового фестивалю» Ірина Сорокіна.

«Ляльковий світ» стартує 21 вересня у Палаці мистецтв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук