На фестивалі «Вітер На-Дії» у Львові розіграють квитки на «Океан Ельзи»

КультураОксана Панчишин, 23 червня 20143110

Упродовж 10-13 липня у Львові триватиме Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії», учасниками якого можуть стати молоді люди з усієї України від 16 років, які хочуть активно провести це літо.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЛМР.

Зауважимо, що зареєструвавшись учасником фестивалю (реєстрація – обов'язкова), можна виграти два квитки на серпневий концерт «Океану Ельзи» або фестивальну футболку.

Отож, 10-11 липня всі події фестивалю відбуватимуться у парафіях та в центральній частині Львова: прийом у львівських родинах (для гостей міста), зустрічі-знайомства, екскурсії та квести Львовом.

Чимало уваги буде присвячено і соціальним проблемам, насамперед тим, що важливі для молоді.

Головний день фестивалю – субота, 12 липня, свято апостолів Петра й Павла. На великому відкритому просторі Українського католицького університету та Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (Львів, вул. Хуторівка, 35а) буде наметове містечко, поруч з ним – сцена та безліч майстерень. Окрім того, активно працюватиме Відкритий університет, де читатимуть лекції та ділитимуться досвідом відомі майстри своєї справи. У неділю, 13 липня, «Вітер На-Дії» завершиться літургією та спільною молитвою за Україну.

«Вітер На-Дії – фестиваль вільних та творчих молодих людей... Одна із ключових ідей фестивалю – це дати можливість молоді бути разом…», – зазначив голова оргкомітету Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії» о. Ростислав Пендюк.

Також кожен з гостей фестивалю може заздалегідь змайструвати власноруч або у команді з друзями вітряк. Найкращого вітряка визначать та вручать за нього приз уже під час самого фестивалю.

Зареєструватись усі охочі можуть на сайті фестивалю, а також у перший день фестивалю – 10 липня – у реєстраційному центрі в Львівській міській раді, або ж 12 липня за адресою: вул. Хуторівка, 35а.

Вартість: субота-неділя – 12-13 липня – 80 грн; повна програма – 10-13 липня – 100 грн.

Більше інформації за тел.: (096) 466-99-85, (063) 424-50-42 (о. Ростислав Пендюк або сестра Оксана Пелех (редемптористка)), а також через електронну пошту [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук