На гаражному розпродажі у Львові вторгували майже ₴32 тис.

Спільнота взаємодопомоги «Оселя» на день перенесла до Львова Париж

Головні новини Львова за 31.08Ірина Панчишин, 31 серпня 2015, 20:34 617 0

Французький салон у Львові. З таким гаслом у місті відбувся вже четвертий гаражний розпродаж. Спільнота взаємодопомоги «Оселя» на день перенесла до Львова Париж. На сцені можна було побачити Мадам Боварі, Едіт Піаф та Коко Шанель. А з прилавків покупці розбирали французький посуд, порцелянові ляльки, одяг та книжки. Цього разу з виторгу зібрали рекордну суму.

Хороші приятелі «Оселі» в образі французів ходять центральними вуличками, просять завітати на розпродаж. У Музеї Ідей ледь вмістили все, що хочуть продати. Біля прилавку з ексклюзивними ляльками топчуться дорослі пані. Зробити вибір і придбати одну жінкам важко.

Повні й стелажі одягу. Дитячий, жіночий, чоловічий і навіть вечірні сукні – усе посортовано для зручності.

Розкупили й ранці Сашка Горонді. З восьми, що їх спеціально пошив для розпродажу залишились лише два.

«Одна дівчина два відразу забрала за перші півгодини. Дуже тішусь, буду надалі шити», розповів дизайнер ранців Сашко Горонді.

Допомагали торгувати на розпродажі письменники Андрій курков, Юрій Андрухович та Галина Вдовиченко. Організатори розважали гостей французьким шансоном, а на свято завітала й сама Коко Шанель.

Такі розпродажі спільнота Емаус робить у кожному осередку. Раз на рік найбільший - у Парижі, там збирується півмільйона відвідувачів.

«Ми хочемо просто відтворити сам дух того: дух солідарності, який панує в кожному чи в маленькому, чи в великому розпродажі, чи в Парижі, чи в Буркіна-Фасо. Зібрані гроші ми витрачаємо на свої соціальні проекти, тому що спільнота наша живе, працює, заробляє на своє утримання», — зазначила директор ГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» ОлесяСаноцька.

Цього разу на розпродажі зібрали 31 877 гривень. Це найбільша сума за всі роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук