На Херсонщині вилучили 84 тонни тютюну, який готували для підробки сигарет відомих брендів

Загальна вартість вилученого тютюну склала майже 244 мільйони гривень

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 28 вересня 20181640

На Херсонщині працівники фіскальної служби та інших правоохоронних органів вилучили 84 тонни незаконно вирощеної тютюнової сировини орієнтовною вартістю 243,7 млн грн.

За повідомленням місцевих податківців, під час проведеного обшуку було вилучено майже 84 тонни готової тютюнової сировини орієнтовною вартістю 243,7 млн грн, 26 навісів для сушіння листя, чорнові записи та бухгалтерські документи, які підтверджують ведення обліку виробництва і реалізацію підакцизних товарів, та виплату заробітної плати найманим працівникам. Разом з тим податківці зазначили, що незаконна підприємницька діяльність здійснювалась без отримання відповідних дозвільних документів та без відображення господарських операцій в податковій та бухгалтерській звітності.

Незаконне промислове вирощування різних видів тютюну було організовано в регіоні на сільськогосподарських угіддях колишньої ферми. Але власники цих угідь, які орендували земельні ділянки у громадян – фізичних осіб, справно звітували про спеціальне водокористування для зрошення іншої сільськогосподарської культури – сої. Не забували вони і про орендну плату, оплату праці, витрати на полив та обробку земельних ділянок.

Вирощена і зібрана тютюнова сировина перероблялася на одній з ферм та готувалася до реалізації через Інтернет на підпільні виробництва на території України для виготовлення сигарет відомих торгових марок. Наразі на вилучені товарно-матеріальні цінності накладено арешт. Слідство за цим фактом триває.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук