На інноваційному форумі у Львові молодих науковців познайомлять з інвесторами

Головні новини Львова 08.02Вікторія Іваскевич, 8 лютого 2017, 18:39 3610

Львівських науковців та інженерів запрошують подавати заявки на участь у форумі «Інноваційна весна». Відбір відбудеться 27 лютого. Кращі проекти будуть представлені на форумі, який запланований на 23 травня, та отримають можливість фінансування від провідних підприємців України та інших країн.

«Однією з ключових, ми бачимо по трендах, є сфера ІТ. І для міста дуже важливо, щоби пропорційно розвивалися всі інші сфери. Це є хімія, фізика і багато інших, тому що в нас є дуже великі потужні університети. Власне, які є величезними центрами», ― каже заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Завдання форуму «Інноваційна весна», який цього року вперше відбудеться у Львові завдяки підтримці Western NIS Enterprise Fund, ― перетворити наукові ідеї в технологічно базовані стартапи, які дозволять створити нові робочі місця, призведуть до інноваційного прориву економіки міста.

Координатором цього форуму буде управління інвестицій ЛМР. Вже розроблена проста форма, згідно з якою учаснику потрібно чітко описати свою роботу, в якій галузі її можна використати, в чому її переваги та інноваційність, які її переваги з іноземними взірцями, якщо такі є.

Автори найкращих проектів зможуть представити їх потенційним інвесторам. А зробити свій винахід комерційно привабливим науковцям допоможуть ментори.

«Якраз вони їм допоможуть підготувати бізнес-плани, фінансові прогнози, прорахувати які потрібні інвестиції, термін окупності інвестицій. Оця фінансова бізнес-сторона вона є в нас, як правило, недопрацьована», ― пояснює начальник управління інвестицій та проектів Ольга Сивак.

Серед запланованих подій: до 21 квітня 2017 року – робота з менторами, 24 квітня 2017 року – попередня презентація проекту, 23 травня 2017 року – форум технологічно базованих стартапів «Інноваційна весна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук