На Каннському фестивалі оголосили про загрозу вибуху

На Каннському фестивалі оголосили про загрозу вибуху

20 травня вечірній прес-показ було відкладено, а глядачів та працівників залу «Деьюссі», другого за величиною у фестивальному палаці, евакуйовано.

Будівлю у лічені хвилини наповнили поліцейські. Як вони пояснили, у залі був знайдений підозрілий предмет. В умовах підвищених заходів безпеки сек'юріті проявили пильність.

Відвідувачів фестивалю попросили відійти подалі від Палацу, що лише призвело до нового напливу зацікавлених, які буквально обліпили будівлю.

Після того, як поліція з собаками перевірила зал, показ відновили. Підозрілий предмет виявися безпечним.

Всі ці дні глядачі фестивалю проходять потрійний контроль: спочатку потрібно пройти металошукач, потім - ретельний огляд всіх сумок. Потім знову охоронці перевіряють металошукачем. Це не рахуючи традиційних перевірок акредитацій.

Через це у перші дні багато сеансів починалися із запізненням.

Цікаво, що люди, які стояли на показ у кілометрових чергах, не розійшлися. Символічно також, що загроза виникла перед фільмом про молодого Жана-Люка Годара (йдеться про конкурсний фільм Мішеля Хазанавічуса «Розгніваний»). Нагадаємо, що у 1968 році Годар та його однодумці зірвали Каннський фестиваль, мотивуючи це тим, що неможна дивитися кіно, коли у країні – революція.

Текст та фото: Катерина Сліпченко, Канни

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук