На Кохавинській паперовій фабриці запустили нову виробничу лінію

ЕкономікаОрися Шиян, 8 грудня 201613200
На Кохавинській паперовій фабриці запустили нову виробничу лінію
фото ЛОДА

Кохавинська паперова фабрика, що працює у смт. Гніздичів Жидачівського району на Львівщині, збільшує виробничі потужності. 8 грудня на підприємстві запрацювала нова виробнича лінія. У розвиток підприємства інвестор вклав три мільйони євро. За ці кошти придбали нове обладнання, що дасть можливість збільшити продуктивність виробництва.

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, досі фабрика виготовляла близько 2,5 тис. тонн паперу на місяць, відтепер – планує випускати понад 3,5 тис. тонн продукції.

Фабрика займається виробництвом паперу для виробів побутового призначення та переробкою його на вироби санітарно-гігієнічних видів паперу. Обсяг реалізованої продукції за 11 місяців 2016 року становить 314,8 млн грн. Цьогорічні прибутки фабрики цього року склали 70 мільйонів гривень.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, обсяг експорту на підприємстві становить близько 40%.

Основними споживачами продукції є ТзОВ ВМ Plus (Чехія), ROM-EST EURO (Румунія),“ТД "Кохавинка", (м.Київ), ФОП Вайнагій (смт.Гніздичів), СП ТОВ "Київ-Захід" (м.Червоноград), ФОП Колінко (м.Трускавець), ТзОВ "Нова Сервіс" (м.Пустомити), ТОВ ТДК (м.Тернопіль). Ще частину продукції експортують у Білорусь, Молдову, а також Угорщину та Нідерланди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук