На конференції TEDxKyiv 2016 виступлять астроном зі світовим ім’ям та адвокат Небесної сотні

Суспільствопромоція, 6 грудня 20161560

Конференція TEDxKyiv 2016 об’єднає на своїй сцені провідних вчених, філософів та активістів. Ідеями, що варті поширення, зокрема, ділитимуться Світлана Герасименко та Євгенія Закревська.

Світлана Герасименко – вчена світового рівня, астроном і відкривач комети імені Чурюмова-Герасименко, до якої у 2004 році Європейське космічне агентство (ESA) запускало космічний апарат Розетта. А у 1973-ому Світлана працювала в Інституті астрофізики Академії наук Республіки Таджикистан, де спостерігала за активністю комет наступні 40 років. У 1975 році Світлана нагороджена медаллю «За відкриття нових астрономічних об’єктів». Її іменем названо астероїд №3945.


Світлана Герасименко

Євгенія Закревська – адвокат Небесної сотні, Олега Сєнцова та Олександра Кольченка у справі їх викрадення в Україні. Народилась у Москві, виросла у Полтаві, вчилась у Харкові, живе та практикує у Києві. Однією з перших під час Революції гідності відсунула основну адвокатську роботу на другий план і почала займатися волонтерством. Євгенія стежить за розслідуванням вбивств 18-20 лютого 2014 року, захищає інтереси активістів і журналістів, які постраждали від колишньої влади, та намагається витягувати людей з полону на сході України.


Євгенія Закревська

Нагадаємо, що конференція TEDxKyiv2016: Bridges відбудеться 11 грудня о 9:30, у КВЦ «Парковий». Квитки можна придбати за посиланням. Більше інформації про #TEDxKyiv2016 на сайті.

Довідка
ТED (Technology, Entertainment, Design) – це світова конференція для поділу ідеями у різних галузях. Вперше відбулася у 1984 році в Каліфорнії, з 2009 локальні конференції (TEDx) проходять у багатьох містах планети від Сан-Франциско до Токіо. Подія відома у всьому світі завдяки доступності виступів talks у мережі. На ТED виступають винахідники, нобелівські лауреати, письменники, науковці, актори, музиканти, художники. Мета – поширення ідей, здатних змінювати світ. Виступи тривають до 18 хвилин, є науково-популярними за подачею. NASA, Світовий Банк, Ватикан, Британський парламент проводили конференції під своєю егідою. TEDxKyiv - це незалежна подія в дусі та за ліцензією TED.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук