На Личаківському цвинтарі у Львові відреставрують вісім надгробків

КультураДар'я Буряченко, 2 лютого 20153080

Цьогоріч на Личаківському цвинтарі у Львові у рамках українсько-польського проекту «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрують вісім об’єктів. 

Всі роботи, які виконають за кошти Міністерства культури та національної спадщини Польщі, триватимуть з травня до осені 2015 року. Реставруватимуть надгробки спільно польські та львівські фахівці, інформує прес-служба ЛМР.

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко розповіла про українсько-польську програму реставрації надгробків, що восьмий рік проводиться у Львові.

«З 2008 року Львівська міська рада спільно із Міністерством культури Польщі проводить програму реставрації польських, українських та вірменських пам'ятних надгробків на Личаківському кладовищі. Щороку реставрується 5-6 пам'ятників, цінних та цікавих з позиції польського та українського мистецтва», - зауважила чиновник.

Цьогоріч заплановано реставрувати такі об’єкти: надгробки Гонорати Божецької, Юзефа Чуловського, усипальницю Івана Франка та продовжити роботи з реставрації родинного склепу Северина Гощинського. Також планують відреставрувати надгробки Францішка Яворського, Станіслава Кемпінського, надгробок Артура Міліковського та надгробок родини Скрипців.

Торік у рамках програми «Збереження спільної культурної спадщини» на Личаківському цвинтарі відреставровано чотири надгробки та архітектурні елементи на трьох гробівцях. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук