На Львівщині депутата-«свободівця» перевели на підписку про невиїзд

15:25, 6 червня 2011

Прокуратурою Львівської області затверджено обвинувальний висновок у кримінальній справі щодо депутата Пустомитівської районної ради Львівської області Степана Підкуймухи. Кримінальну справу скеровано до Личаківського районного суду м. Львова для розгляду по суті, а раніше обраний запобіжний захід - утримання під вартою замінено на підписку про невиїзд

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі прокуратури Львівської області, слідчим управлінням Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області завершено досудове слідство у кримінальній справі про обвинувачення С. Підкуймухи, якому інкримінується активна участь у групових діях, що призвели до грубого порушення громадського порядку, а також вчинення хуліганських дій 9 травня поточного року в м. Львові поблизу Пагорба слави.

Прокуратурою Львівської області при затвердженні обвинувального висновку обвинуваченому змінено раніше обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на підписку про невиїзд, у зв'язку з тим, що на цей час відпала така необхідність.

Нагадаємо, Степана Підкуймуху затримали 20 травня 2011 року, коли він прибув у Львівське міське управління МВСУ на допит як свідок у справі щодо подій 9 травня у Львові. Згодом йому повідомили, що проти нього прокуратура порушила кримінальну справу за статтями 293 і 296 (ч.2) Кримінального кодексу України.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі ЛОО ВО «Свобода» депутатові Степанові Підкуймусі інкримінують "організацію групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку або суттєвого порушення роботи транспорту, підприємства, установи чи організації, а також активну участь у таких діях", що карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців (ст293).

За статтею 296 (ч. 2) його звинувачують в "хуліганстві, грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчиненому групою осіб", що карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.