На Львівщині хочуть покращити бібліотеки

КультураОльга Красько, 17 липня 20144240

Для оптимізації та осучаснення бібліотек Львівщини «Українська бібліотечна асоціація» спільно з Львівською обласною універсальною науковою бібліотекою проведуть громадські слухання та опитування в рамках проекту «Рідному місту/селу – сучасні бібліотеки». Ініціатори сподіваються покращити якість надання своїх послуг, а також запровадити нові.

Про це ZAXID.NET розповіла завідувач науково-методичного відділу Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Олена Шматько.

Вона зазначила, що для того, щоб покращити роботу бібліотек, потрібно знати думку громади, яку вони обслуговують.

«Громадськими слуханнями ми закликаємо до діалогу громаду та владу, щоб обговорити оптимальну модель сучасної бібліотеки, для того, щоб якнайкраще забезпечити інформаційні потреби наших користувачів», – зазначила Шматько.

Підсумки обговорень та опитувань планують підвести у квітні 2015 року.

Довідка. Ініціаторами проекту «Рідному місту/селу – сучасні бібліотеки» є Українська бібліотечна асоціація, яка відповідно до програми УБА з адвокації «Через бібліотеки – до знань» у 2008 році розпочала проведення громадських обговорень, зустрічей на тему «Бібліотека – центр громади». У 2011-2013 рр. вони пройшли у більшості регіонів України. Ініціатором громадських слухань «Рідному місту/селу – сучасні бібліотеки» на Львівщині у 2014 році є Львівська обласна універсальна наукова бібліотека і Львівське регіональне відділення УБА «Галичина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук