На Львівщині модернізують десять спиртзаводів

10 спиртзаводів на Львівщині модернізують для виробництва біоетанолу

ДП «Укрспирт» має намір модернізувати десять своїх заводів на Львівщині та перепрофілювати їх для виробництва біоетанолу. Для співпраці у цьому напрямку у п’ятницю, 9 лютого, був підписаний меморандум про взаєморозуміння між головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою та тимчасово виконуючим обов’язки директора ДП «Укрспирт» Юрієм Лучечком, повідомила прес-служба ЛОДА.

Йдеться про модернізацію Сторонибабського, Суходільського, Лопатинського, Вузлівського, Рава-Руського, Струтинського, Великолюбінського, Борокського, Воютицького, Угерського МПД ДП «Укрспирт» на Львівщині.

«Вперше прийнято рішення щодо модернізації спиртових потужностей держави і власне пілотним проектом є підприємства Західного регіону, зокрема Львівської області. Сьогодні ті підприємства, які вимушено простоюють, заслуговують на відновлення виробничого потенціалу. Основною метою є перепрофілювання цих підприємств, підвищення їх ринкової конкурентноспроможності і як наслідок матимемо відновлення виробництва та експортного потенціалу Львівської області», - зазначив Юрій Лучечка.

План розвитку підприємств спиртової галузі Львівщини передбачає стабілізацію їх роботи за рахунок налагодження виробництва нової продукції; збереження та створення нових робочих місць; забезпечення стабільного збуту продукції агропромислового сектору регіону; створення регіонального ринку біопалив.

За словами голови ЛОДА, одним із напрямків модернізації підприємств, які функціонують на Львівщині, буде їх перепрофілювання на виробництво біоетанолу.

«Ми націлені виробляти не лише технічний і харчовий спирт, ми націлені виробляти біоетанол та інші речі, які на сьогодні є затребуваними на ринку. Сьогодні ми велику частину продукту, який може вироблятись у нас імпортуємо з інших країн. Ми повинні замінити імпортну продукцію продукцією українського виробника», - сказав Олег Синютка.

За даними компанії, сторони також домовилися про підтримку ЛОДА законодавчих ініціатив ДП «Укрспирт», спрямованих на реалізацію його нових проектів. Юристи держпідприємства уже передали на розгляд Кабінету міністрів законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку сфери виробництва біологічних видів палива» та низку інших.

Нагадаємо, Воютицький спиртзавод, що входить до ДП «Укрспирт», відновив свою роботу після восьмимісячного простою у листопаді 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук