На Львівщині не припинили жодного мікропроекту через корупцію, - чиновник ООН

Економіка21 лютого 20110

Жодного мікропроекту, що реалізовувався в межах проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на Львівщині, не було припинено через корупцію, повідомив координатор системи ООН в Україні Олів’є Адам.

«Ті мікропроекти, сформовані таким чином, що їх не фінансують, якщо немає прогресу. Тобто якщо щось не працює, його припиняють. Ми працюємо з громадою, і якщо є, до прикладу, випадки корупції у підписанні контрактів, постачанні, чи зловживання або присвоєння коштів, ми припиняємо співпрацю», - сказав Адам у коментарі для ZAXID.NET 21 лютого.

«Такі випадки траплялися, але не в цій області. В цій області ми дуже прискіпливо підходили до відбору районів для Проекту, і, до того ж, у Львівській області ми почали працювати дещо пізніше, коли вже мали добре вироблену методологію. Окрім того, нам дуже допомагала обласна держадміністрація, адже це – наша спільна робота», - додав він.

Окрім того, чиновник ООН висловив переконання, що самі територіальні громади не зацікавлені у корупції під час реалізації цих мікропроектів, оскільки співфінансують їх. Відтак, за його словами, вони самі уважно контролюють рух коштів.

Як інформував ZAXID.NET , на брифінгу 21 лютого заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків повідомив, що з моменту початку реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на Львівщині завершено 54 мікропроекти на загальну суму близько 8,3 млн грн. Проект співфінансується з коштів Програми розвитку ООН, ЄС, місцевих бюджетів та організацій громад, наразі охоплюючи 8 районів області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук