На Львівщині приватизують 5 комунальних друкарень

ЕкономікаО.Г., 12 лютого 20164580

Депутати Львівської облради планують надати дозвіл на приватизацію п’яти районних друкарень. Про це стало відомо із засідання постійної комісії з питань комунального майна та приватизації облради, яке відбулося 11 лютого.

Зокрема, мова йде приміщення Бориславської, Стрийської, Самбірської міських друкарень, Кам’янка-Бузької районної та Львівської обласної книжкової друкарень.

Планується, що першочергове право приватизації нададуть колективам, які працюють в цих друкарнях. Однак наразі не всі готові до такої пропозиції, а тому деякі комплекси продадуть на аукціонах. Наприклад, під час засідання депутатської комісії представниця від Стрийської друкарні повідомила, що грошей в колективу для викупу немає.

Натомість колектив Самбірської друкарні не проти. Як повідомив їх представник, 11 працівників комунальної друкарні заснували товариство з обмеженою відповідальністю, яке хоче приватизувати приміщення неконкурентним способом викупу. ТОВ «Самбірська друкарня» «прописана» за однією адресою, що і комунальне підприємство, на вул. Козацькій, 4. Щоправда, згідно з ЄДР, його засновниками є лише двоє людей – теперішній керівник комунальної друкарні Василь Ванівський та Богдан Кілик.

Кінцеве рішення щодо друкарень депутатська комісія прийме під час наступного засідання. До цього часу колективи повинні точно визначитися, чи готові вони до приватизації.

Які приміщення запропонують до приватизації:

  1. «Львівська обласна книжкова друкарня», м. Львів, вул. Пекарська,11а - 2121,5 м²
  2. «Бориславська міська друкарня», м. Борислав, вул.. Т.Шевченка, 14 - 853,3 м²
  3. «Кам’янка-Бузька районна друкарня», м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 18а – 565,1 м²
  4. «Самбірська міська друкарня», м. Самбір, вул. Козацька, 4 – 1479,8 м²
  5. «Стрийська міська друкарня», м. Стрий, вул. Б.Хмельницького, 34 – 999,3 м²
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук