На Львівщині розвиватимуть культурне життя у районах

КультураОрися Шиян, 1 жовтня 20154470

На Львівщині планують активніше розвивати культурне життя у сільській місцевості. Тут впроваджуватимуть нову концепцію роботи та розвитку народних домів.

Відповідно до неї у кожному населеному пункті Львівської області щонайменше двічі на місяць відбуватимуться культурно-мистецькі заходи із залученням артистів театру, майстрів народної творчості, художників, музичних та танцювальних колективів. Загалом за рік заплановано провести понад 33 тисячі додаткових мистецьких заходів. Стратегію розробив обласний департамент з питань культури, національностей та релігій, інформує прес-служба ОДА.

«Ми напрацювали широкий перелік заходів та культурно-мистецьких подій. Також врахували побажання дітей, молоді, людей середнього та похилого віку. Відповідно будь-хто знайде цікаві для себе події», – повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.

У народні доми на Львівщині плануються візити мандрівних професійних та аматорських кінотеатрів. Вони демонструватимуть фільми української анімації для дітей, сучасні українські фільми, показуватимуть старі кінострічки з фонду прокату кіно.

Окрім того, у районах області читатимуть лекції з візуальними презентаціями викладачі та студенти львівських університетів, музичної та мистецької академій.

У народних домах проводитимуть майстер-класи художників, пересувні виставки, фотовиставки, національно-патріотичне виховання за участі пластунів, спортивні змагання та зустрічі з відомими діячами та спортсменами.

За інформацією ЛОДА, у Львівській області налічується 1 376 народних домів. Нова концепція народних домів почне впроваджуватись у 2016 році.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук