На Львівщині суттєво зменшилася кількість податкових перевірок

Економіка2 червня 20114920

На Львівщині суттєво зменшилася кількість податкових перевірок. Про це 2 червня під час прес-конференції повідомив голова Державної податкової адміністрації у Львівській області Валерій Пекарчук.

В.Пекарчук повідомив, що І кварталі 2011 року було проведено 277 перевірок суб’єктів господарювання, що на 80 менше, ніж у І кварталі 2010 року. У ІІ кварталі 2011 року було 260 податкових перевірок, що на 277 менше, ніж у ІІ кварталі 2010 року. За його словами, податкові органи застосують ризик-орієнтований підхід для визначення суб’єктів, яких слід перевіряти, він передбачає 13 критеріїв. До того є керівництво Державної податкової служби України, уряду націлює на зменшення податкового тиску.

Проте «практично кожна проведена перевірка дає донарахування , право застосовувати штрафні санкції. Ті суб’єкти, яких ми таки перевіряємо, приховують доходи від оподаткування, порушують законодавство», - зазначив голова ДПА у Львівській області.

За його інформацією, перевірки проведені за 5 місяців 2011 року дали донарахування узгоджених податкових зобов’язань до бюджету на 63,3 млн грн, що на 24,6 млн грн більше, ніж за відповідний період 2010 року. З донарахованих зобов’язань уже стягнуто і сплачено 41 млн грн, що на 6 млн грн перевищує результати минулого року.

В.Пекарчук також зазначив: «У першому півріччі 2011 року до малих підприємців ми з перевірками не виходили, жодного податківця на ринках не було».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук