На Львівщині турецький інвестор відкриє завод з виробництва паливних гранул

На Львівщині турецький інвестор відкриє завод з виробництва паливних гранул
фото умовне

Турецька компанія «Симугер» відкриває у Турці завод із виготовлення паливних гранул, які використовуються для обігріву помешкань. Наразі на підприємство уже завезли необхідне обладнання, над запуском заводу працює 40 працівників. Про це ZAXID.NET розповів начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

«Продукція такого типу виготовляється переважно з деревообробних відходів (тирса, щепа, кора) або з так званої енергетичної лози - це спеціальний сорт лози, який вирощується для того, щоб перетворювати лозу в щепу, з якої створювати пелети для опалення. Однак цей інвестор орієнтується на відходи від деревообробки, які зазвичай викидаються. Цей напрямок популярний у Сколівщині та Турківщині, де є багато деревообробних підприємств та пилорам», - каже Матис.

За його словами, два тижні тому на підприємство було завезене обладнання вартістю 2 млн грн, зараз його монтують та випробовують. Над запуском підприємства працює 40 людей.

«Очікуємо, що з дня на день підприємство почне працювати, а кількість працівників має збільшитися удвічі. У компанії доволі масштабні плани, окрім цього підприємства, у Турківському районі заплановано створити ще кілька з працевлаштуванням тисячі людей. Інвестор декларував, що орієнтується на європейський ринок. Такого типу продукція є популярною як в Україні, так і за кордоном», - розповідає Роман Матис.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук