На Львівщині у 2018 році планують відремонтувати три дороги за €2,75 млн

Представники Львівщини та Підкарпатського воєводства ініціюють проект ремонту прикордонних доріг

У четвер, 31 серпня, у Львові керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор та директор Підкарпатського управління воєводських доріг Пьотр Мьонсо підписали аплікаційні форми трьох проектів щодо ремонту доріг на території Львівської області та Підкарпатського воєводства. Проекти подаватимуть на участь у Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

«Проекти є однаково важливими як і для України, так і для Польщі. Сподіваємо, що вони стануть переможцями даного конкурсу в рамках програми «Польща-Білорусь-Україна». Так, спільними зусиллями ми робимо наші країни кращими», – зазначив після підписання голова Львівської облради Олександр Ганущин.

За кошти Програми транскордонного співробітництва планується модернізувати загалом 23 км доріг, зокрема на території України: Мостиська - Краківець, Старичі - Шкло та Шкло - Новояворівськ, а на території Польщі дороги Любачів - Башня Гурна, Башня Гурна - Здруй.

За кошти Програми транскордонного співробітництва на Львівщині у 2018 році планують відремонтувати три дороги

«Вартість ремонту трьох доріг на Львівщині оцінено у 2,75 млн євро. Сьогодні ми погодили усі технічні умови, щоб подати проекти на участь у Програмі транскордонного співробітництва. Якщо вони будуть підтримані, то ремонти будуть проводитися у 2018 році», – прокоментував ZAXID.NET керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук