На Львівщині у шахту «Межирічанська» повертаються гірники

Економіка10 червня 20116040

50 кріпильників, гірничих працівників та електрослюсарів першими повернулися на шахту «Межирічанську» ДП «Львіввугілля».

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Територіального управління Держгiрпромнагляду по Львівській області.

На початок червня гірники виконали роботи з встановлення останньої постійної ізолюючої перемички на аварійній дільниці – на сполуці головного північного вентиляційного штреку зі скіповим стволом. Крім того, розгазовано південне крило шахти.

На шахті також працюють прохідники Донецького шахто-будівельного управління. З квітня вони проводять роботи з виймання піщано-глинистої суміші зі скіпового ствола шахти. Залучення до робіт гірників із Сходу викликане тим, що на вугільних підприємствах Львівсько-Волинського вугільного басейну немає фахівців з проведення вертикальних стволів. За спеціально розробленим проектом з ствола вилучено половину засипаної піщано-глинистої суміші до відмітки – 447м.

На шахті працює два відділення ДВГРС, які здійснюють контроль складу рудникової атмосфери та депресії вентиляційних споруд, за розгазуванням гірничих виробок та забезпечують протиаварійне виконання робіт з очищення від піщано-глинистої суміші скіпового ствола. Західною ДМГТІ у ВП здійснюється постійний контроль за станом охорони праці та промислової безпеки при виконанні аварійно відновлювальних робіт.

Нагадаємо, 21 грудня 2010 року на шахті "Межирічанська" сталася пожежа. У зв’язку з пожежею робота шахти була припинена. Причиною загоряння на шахті "Межирічанська" ДП "Львіввугілля", за попередніми даними, стало порушення техніки безпеки гірничих робіт, зокрема куріння у невстановлених місцях.

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк заявляв, що роботу шахти "Межирічанська" відновлять не раніше, ніж за півроку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук