На Львівщині в оренду віддали 10 земельних ділянок площею 154 га

На аукціоні вартість перевищила у 2,2 рази стартову ціну

ЕкономікаОрися Шиян, 2 вересня 20163840

На земельних аукціонах на Львівщині продали право оренди 10 земельних ділянок державної власності для сільськогосподарського призначення. Загальна площа ділянок становить 154,2 га. Ціна від продажу права оренди перевищила у 2,2 рази стартову ціну.

Як повідомляє головне управління Держгеокадастру у Львівській області, аукціони відбулись 26 та 31 серпня. Прибуток від оренди становитиме 340,5 тис. грн на рік, що йтиме в казну бюджетів місцевих рад. Ціна у 2,2 рази перевищила стартову ціну ― 153,4 тис. грн.

За результатами земельного аукціону з переможцями укладуть договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років.

За словами начальника головного управління  Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького, найбільша динаміка вартості була зафіксована на земельну ділянку на території Сихівської сільської ради Стрийського району. Ціна річної оренди цієї землі зросла від встановлених 8% до 54,2% від нормативної грошової оцінки. Орендар щорічно сплачуватиме до бюджету сільради 118 тис. грн.

Від початку року на земельних аукціонах, організованих фахівцями Держгеокадастру Львівщини, продали право оренди на 103 земельні ділянки державної власності площею 1882,7 га. Загальний розмір річної плати за користування земельними ділянками становить 5,3 млн грн.

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) заплановано провести 8 вересня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук