На Львівщині за 5 місяців зібрали близько 1,8 млрд грн до держбюджету

Економіка2 червня 20110

У січні-травні 2011 року ДПА у Львівській області забезпечила стабільну, надійну роботу із мобілізації надходжень до державного бюджету України. Про це 2 червня під час прес-конференції повідомив її керівник Віталій Пекарчук.

В.Пекарчук поінформував, що за 5 місяців 2011 року до загального фонду державного бюджету України мобілізовано 1 млрд. 788,8 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. Зібрано на 37% або на 482,9 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2010 року.

За словами голови ДПА у Львівській області, росту надходжень сприяє ріст економіки області, в середньому на 19%, та покращення роботи самих податкових органів.

В.Пекарчук уточнив, що податківці Львівщини не лише забезпечили 100-відсоткове виконання плану надходжень бюджетоутворюючих податків – податку на додану вартість, податку з прибутку, акцизного збору, але й встигали виконувати план ритмічно за контрольними датами. Завдяки цьому, за його словами, Львівщина отримала у повному обсязі дотації вирівнювання та трансферти з держбюджету.

В.Пекарчук висловив подяку найбільшим платникам податків. За його словами, найбільші суми податку на прибуток за згадуваний період сплатили ДТГО «Львівська залізниця» – майже 120 млн грн, філія ЗАТ «Київстар» - 42 млн грн, ПАТ «Львівобленерго» - 31 млн., ПАТ «Західенерго» – 22 млн грн, Філія управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз» – майже 12 грн. Також ці підприємства сплатили від 11 до 70 млн грн податку на додану вартість

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук