На Львівщині збудують німецький завод сухих будівельних сумішей

Голова ЛОДА Олег Синютка та представник міжнародного холдингу FIXIT Міхаель Краус підписали протокол про наміри щодо будівництва заводу на Львівщині

На Львівщині збудують завод сухих будівельних сумішей міжнародного холдингу FIXIT TROСKENMÖRTEL Holding AG. Протокол про наміри будувати завод потужністю 30 тис. тонн на рік підписали у середу, 12 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та регіональний менеджер холдингу у Східній Європі Міхаель Краус.

«В Україні ми працюємо з 2004 року. У 2007 році запрацював завод Kreisel у Фастові. Зараз є актуальним збільшення продажів, і ми вивчали можливості щодо будівництва ще одного заводу. Вибрали Львівщину, оскільки цей регіон демонструє високі темпи росту економіки та є проєвропейським», – зазначив представник інвестора.

Міхаель Краус передав голові ЛОДА проект будівництва заводу. Він зазначив, що виробництво очікується запустити через 15 місяців. Інвестиція холдингу складе 5 млн євро. Обладнання привезуть із Польщі, а для спорудження об’єкту планують залучити місцеві будівельні компанії. На заводі працевлаштують 60-70 осіб.

Олег Синютка пообіцяв представнику інвестора сприяння на усіх етапах від вибору земельної ділянки до рішення про введення заводу в експлуатацію.

«Для нас важливо, що великий європейський виробник, який працює в 19 країнах світу і має більше 60-ти підприємств, вирішив будувати новий завод саме на території Львівщини» – сказав він.

За словами Міхаеля Крауса, вибір земельної ділянки для будівництва заводу триває.

«Ми оглянули кілька ділянок у різних районах Львівщини, остаточно визначимося у травні», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук