На математику й історію України встановили пороговий бал ЗНО

Експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила пороговий бал «склав /не склав» для ЗНО з математики та історії України.

Рішення про це було оголошено на засіданні комісії у Міністерстві освіти і науки, повідомляє Укрінформ.

Для ЗНО з математики кількість порогових балів комісія встановила на рівні 9 балів при максимально можливих 62 тестових балах. Для учасників тестування з історії України поріг було визначено на рівні 25 балів, максимальний рівень за умови правильного виконання всіх завдань становить 94 тестові бали. Ті учасники ЗНО, у яких результат тестування дорівнює або вищий за пороговий бал «склав/не склав», можуть використати ці результати під час вступу до вишів.

Раніше поріг «склав/не склав» встановили для ЗНО з української мови та літератури — він становить 23 тестових бали за максимально можливих 104 балів.

26 травня будуть оголошені результати учасників зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тестів та таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Як відомо, у 2016 році для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови, та за вибором абітурієнта з математики чи з історії України (період XX — початок XXI століття).

Цього року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року зареєструвалися 267 тисяч 172 особи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук