На площі Ринок покажуть виставу про львівських Ромео і Джульєту

Культура10 лютого 20110

У Львові відбудеться промоційна акція «Львів – місто кохання». У рамках акції 14 лютого о 15.00 годині на площі Ринок біля Діани проходитиме вулична вистава про історію кохання львівських Ромео і Джульєти із книги Ілька Лемка «Кохання і смерть». Дійство ставитимуть актори народного театру-студії «Хочу».

 «Цією акцією хочемо розповісти людям історію кохання львівських Ромео і Джульєтти. Ця історія сповнена трагізму й величі, згадана у двох абзацах у хроніці Бартоломія Зіморовича за 1594 рік. Адже Львів - це місто кохання», - зазначив львовознавець Ілько Лемко.

Також у рамках заходу буде проведений конкурс для закоханих пар. Кожна пара, яка хоче розповісти про свої почуття, зможе інсценізувати свою першу зустріч. Переможців акції очікують призи - книжка Ілька Лемка «Кохання і смерть» з автографом автора, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

Книжка «Кохання і смерть» - історія про львівських Ромео і Джульєтту, які мешкали у місті Лева у 1594 році,- українку Пелагію та італійця Мікеліні. Щоб останні дні життя провести разом зі своєю нареченою, утішити її, закоханий італієць свідомо пішов на смерть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук