На площі Ринок просто неба відкрили фотовиставку про війну

Фотовиставка «R.I.P.» є частиною всеукраїнського волонтерського проекту «Якби не війна…»

КультураОльга Гринько, 24 травня 20183050
На пл. Ринок 25 портретів Героїв України

У четвер, 24 травня, на площі Ринок біля Ратуші розгорнули фотовиставку «R.I.P.», яка є частиною масштабного всеукраїнського волонтерського проекту «Якби не війна…». Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Представили 25 портретів, 25 історій, 25 життів, по одному Герою з кожної області України.

«Тисячі загиблих військових за роки війни — це геть не статистика. Це міста та села. Це батьки, брати, сестри, дружини, діти. Це одне спільне на всіх горе! Це є ціна нашого спокою, поки з війни «200-ми» привозять 20-річних хлопців — потрібно пам'ятати і полеглих на бойовому посту, і тих, хто повернувся, пройшовши нелегкі дороги війни, і тих, хто стоїть зараз живим щитом між ворогом і нами. Нашим обов’язком, як і обов’язком наступних поколінь, є зберігати цю пам'ять і нести відповідальність за існування України. Герої не вмирають!», – зазначають автори проекту.

Волонтерський проект «Якби не війна» є результатом командної роботи дівчат-волонтерів київського військового шпиталю: Юлії Волкової, Олени Соколовської, Олени Бєлячкової, Тетяни Грубенюк, Євгенії Барилко, Вікторії Павленко.

Фотовиставка складається з восьми тематичних блоків, у кожному з яких від 12 до 25 світлин. Окрім цього, усі світлини об’єднано у фотокнигу, кошти від реалізації якої волонтери спрямовують на допомогу родинам загиблих, на ліки для поранених у шпиталі, а також на потреби військових на передовій.

Фотовиставка присвячена Дню Героїв, який відзначають 23 травня.

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято на честь українських вояків — борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, учасників АТО. У 1941 році Другий великий збір ОУН постановив щороку, 23 травня, святкувати День Героїв. Свято було приурочене до дня смерті Євгена Коновальця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук