На початку вересня на Львівській митниці почнуть роботу антикорупційні групи

Загалом мобільні групи по боротьбі з контрабандою запрацюють на митницях п'ятьох областей

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 30 серпня 20166110

29 серпня при Міністерстві фінансів України розпочав роботу Міжвідомчий цільовий центр, створений з метою подолання корупції на митниці, до структури якого увійшли представники Державної фіскальної служби (ДФС), Державної прикордонної служби та Національної поліції, повідомляє прес-служба Мінфіну.

На початку вересня перші десять мобільних груп виїдуть у Київську, Львівську, Одеську, Закарпатську та Волинську області. Пізніше ще десять груп почнуть роботу в прикордонних зонах.

Для зменшення корупційних ризиків буде використовуватися принцип ротації кадрів, тобто склад мобільної групи буде щомісяця змінюватися з дотриманням певної частки представників різних структур (від ДФС – двоє людей, від Прикордонної служби та Національної поліції – по одному).

Створення структури для контролю роботи митниці прем’єр Володимир Гройсман анонсував ще у травні. Цей орган прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав «чорною сотнею». Міжвідомчий цільовий центр буде займатися постійною координацією дій 20 спільних мобільних груп із запобігання порушень законодавства з питань державної митної справи та виявлення вже наявних таких порушень. Аналітична група в складі центру вестиме аналітико-пошукову роботу з метою виявлення ризикових операцій у зоні діяльності митниць. Мобільні групи будуть діяти в цілодобовому режимі, по всій території України та виїжджатимуть за орієнтуваннями, наданими аналітичними групами, для оперативного реагування на правопорушення. Вони запобігатимуть корупційним проявам (як з боку митних органів, так і з боку бізнесу), сприятимуть боротьбі з контрабандою, а також підвищать прозорість і ефективність митного й інших видів контролю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук