На посаду директора музею Франка претендують три кандидати

На посаду директора музею Франка претендують три кандидати

Львівська обласна рада оприлюднили імена трьох кандидатів на посаду директора Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.

Згідно з поданими документами, на крісло директора Музею Івана Франка у Львові претендують: Роман Горак, нинішній директор Музею Франка; Галина Корнєєва, очільниця Музею «Русалки Дністрової», Музею-садиби Маркіяна Шашкевича та Фонду Маркіяна Шашкевича; Богдан Тихолоз, франкознавець, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка.

Роман Горак

Роман Горак народився у 1942 році у Городку, навчався у ЛНУ ім. Франка на хімічному факультеті (1959—1964). Служив в армії (1964—1965). Працював у Бориславській філії Всесоюзного інституту органічної хімії та хлорної промисловості (1965—1968). Навчався в аспірантурі на кафедрі органічної хімії Львівського університету ім. Франка у 1968—1971 роках. Від вересня 1971 до літа 1974 працював викладачем Хмельницького вищого артилерійського командного училища. У 70-х роках почав друкуватися у журналі «Жовтень» львівської організації Спілки письменників УРСР. У 1983 році вийшов друком роман Р. Горака «У сутінках» під назвою «Шашкевич». Член Національної спілки письменників України з 1988 р. Від лютого 1993 — директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.

Галина Корнєєва

Галина Корнєєва народилась у 1967 році у Львові, закінчила поліграфічний інститут ім. Івана Федорова за фахом «книгознавство». З 1990 року працює у Музеї «Русалки Дністрової», а з 1998 році його очолює. Кандидат історичних наук.

Богдан Тихолоз

Богдан Тихолоз народився у 1978 році в Черкаській області. Закінчив філологічний факультет ЛНУ імені Івана Франка (2000) та аспірантуру при кафедрі української літератури ім. акад. М. С. Возняка (2003). Захистив кандидатську дисертацію «Філософська лірика Івана Франка: діалектика поетичної рефлексії». З 2006 р. - доцент кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, заступник декана з наукової і навчальної роботи факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, в. о. завідувача кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Публіцист, блоґер, співавтор науково-просвітницького інтернет-проекту Франко:Наживо / Franko:Live. Член Національної спілки журналістів України (з 2011 р.), співавтор арт-енциклопедії «Франко від А до Я».

Згідно з Законом України «Про культуру», «усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту органу управління, які передаються конкурсній комісії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук