На посаду глави «Укрспирту» відібрали п'ятьох кандидатів

ЕкономікаРоман Ганкевич, 10 вересня 201510191
На посаду глави «Укрспирту» відібрали п'ятьох кандидатів

Комісія Міністерства аграрної політики та продовольства України визначила п'ятьох переможців конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора ДП «Укрспирт». Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінагрополітики.

Повідомляється, що фіналістами, яких конкурсна комісія визначила шляхом відкритого голосування у четвер, стали, Роман Іванюк, Григорій Трипульський, Ніна Гаркава, Ростислав Чайківський і Анатолій Далібожек.

Роман Іванюк є виконувачем обов'язків директора «Укрспирту», Ніна Гаркава - екс-голова Сумської облдержадміністрації, Анатолій Далібожек - замісник директора «Укрспирту», Ростислав Чайківский - фінансовий директор ПрАТ «Ерлан», що виробляє продукцію ТМ «Біола», Григорій Трипульський - засновник і директор юридично -консалтингова компанії «Де-Юре».

Зазначається, що кінцевий термін подачі документів на посаду керівників ДПЗКУ та ДП «Укрспирт» закінчився 25 липня.

У березні 2015 року конкурсна комісія при міністерстві  відібрала двох претендентів на посаду керівника ДП «Укрспирт»: ними стали Ніна Гаркава і Анатолій Далібожек. Однак профспілкова організація «Укрспирту» вимагала скасування результатів конкурсу з відбору директора ДП, оскільки, за її інформацією, були рішення судів, в яких відібрані кандидатури визнали свою провину, до них була застосована амністія. Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк тоді доручив скасувати підсумки конкурсу на посаду голови «Укрспирту» і провести конкурс повторно.

Пізніше правоохоронні органи підтвердили, що переможці попереднього конкурсу за підсумками призначеної Кабміном перевірки були судимі.
Конкурс з ДПЗКУ був запущений повторно, оскільки конкурсна комісія при Мінагропромі змогла визначити тільки одного кандидата при мінімально необхідних двох.

«Всього на конкурс надійшло 37 заяв. До етапу захисту конкурсних пропозицій дійшли 25, з них один кандидат відмовився від подальшої участі в конкурсі», - йдеться в повідомленні.

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, голова конкурсної комісії Ярослав Краснопольський позитивно оцінив професійний рівень підготовки претендентів. «Ми мали з кого вибирати. Кандидати підготовлені, частина з них пройшла додаткові співбесіди та тестування на благонадійність. Всі мали змогу висловити свої думки щодо розвитку компанії під час публічного обговорення на круглому столі. Комісія обрала п’ятьох найдостойніших, а переможця у найближчий час визначить Номінаційний комітет Уряду», — повідомив Ярослав Краснопольський.

Зі свого боку член конкурсної комісії Олексій Зубрицький назвав вибір комісії оптимальним, адже кожний з фіналістів відповідає стандартам сучасного керівника. «Спектр кандидатів дуже широкий. Професіонали спиртової галузі з чітко опрацьованими стратегіями реформування, інвестиційний банкір з досвідом керування компанією, першокласний фінансист і не менш кваліфікований юрист. З такого «букету» зможе зробити вибір найвимогливіший Номінаційний комітет. За великим рахунком, обрати можна будь-кого — слабких тут немає», — прокоментував Олексій Зубрицький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук