На ремонт житлового фонду України треба стільки, як на Олімпіаду, - екс-міністр

Економіка4 червня 20115371

«Люди не почнуть створювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, поки будинок не буде відремонтований, - дах, підвал, утеплення. Якщо держава даватиме підтримку в цьому, тоді створюватимуть ОСББ. Місцеві органи самі цього не зроблять», - зазначив 3 червня в ефірі шоу «Шустер Live» депутат Івано-Франківської міської ради, керівник громадської організації «Громадський форум» Юрій Соловей.

У дискусії обговорювалася теза президента Віктора Януковича про те, що треба проанілізувати діяльність створених ОСББ, бо є такі, де це позитивно, а є й фіктивні. Депутат Партії регіонів Володимир Олійник зазначав, що у спадок з минулого ми отримали не лише застарілу інфраструктуру, але й ментальність, де «держава за мене вирішить проблему». «Бояться піти на створення ОСББ, бо бояться, що не отримають ремонту даху», - сказав він.

Екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко заявив: «В Україні є 230 тис. багатоквартирних будинків. Якщо на ремонт кожного взяти хоча б по півмільйона, то разом треба 100 млрд грошей. Може 100 млрд пустити не на Олімпіаду, а на ремонт домів, модернізацію ЖКГ? Без найсерйознішої законом забезпеченої державної підтримки, створення ОСББ провалиться, як провалилося колись створення колгоспів».

Він додав: «Від ОСББ мешканцям гірше точно не буде. Єдине не раджу людям брати на баланс доми, поки не будуть гарантовані зобов’язання держави з їх капітального ремонту. Не підписуйте актів прийому-передачі. Треба чекати, для цього має бути закон. Держава має взяти зобов’язання. Беріть функції замовника послуг з утримання будинків, але не беріть доми на баланс».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук