На Рівненщині 59 бібліотек отримають комп’ютери

Культура26 лютого 20110

У Рівненській області 59 бібліотек отримають по 15 комплектів комп’ютерного обладнання (а це ПК з програмним забезпеченням, відеокамерами, мікрофонами, навушниками, проектором, сканером, принтером).


Про це   ZAXID.NET повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Вартість комплекту 1 млн 950 тис. грн. Ці бібліотеки стали переможцями другого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету». Він проходить у рамках програми «Бібліоміст». В результаті фіналістами конкурсу стали Березнівська, Володимирецька, Демидівська, Дубенська, Дубровицька, Зарічненська, Корецька, Костопільська, Острозька, Радивилівська, Рівненська, Рокитнівська, а також Рівненська міська бібліотечні системи. До речі, це найвищий показник в Україні.

«Бібліоміст» - це проект ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), підтриманий Міністерством культури і туризму України, Українською бібліотечною асоціацією. На реалізацію програми в Україні Фундація Білла і Мелінди Гейтсів надала грант на суму 25 мільйонів доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук