На Рівненщині за 200 млн грн розвиватимуть будівельну галузь

Економіка23 червня 20118630

На Рівненщині цьогоріч на реалізацію будівельної програми області передбачено понад 200 мільйонів бюджетних коштів. За них першочергово зводитимуть соціально значимі об’єкти в різних районах. Про це повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ. Також в області інвентаризують всі довгобуди.

Заступник голови ОДА Володимир Новак доручив розділити всі об’єкти на три групи, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Рівненської облдержадміністрації. До першої необхідно віднести ті, які потрібно завершувати за державні кошти, до другої – за інвесторські, а до третьої – проблемні законсервовані довгобуди.

Водночас керівникам районів і міст доручено проаналізувати процес добудови інвестиційних об’єктів, які мають з’ясувати причини затягування їх здачі в експлуатацію та за можливістю сприяти пришвидшенню цього процесу.

Нині на Рівненщині є більше сотні законсервованих об’єктів різних форм власності, зауважив Володимир Новак. «І проаналізувавши кожен із них, необхідно запропонувати для безперспективних довгобудів інвестиційно-привабливу складову. Проінвентаризувати всі довгобуди області необхідно якнайшвидше, адже від того залежить пожвавлення будівельної та суміжних галузей краю», - зазначив заступник голови ОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук