На Рівненщині заповідник у Дубно хочуть звільнити від 30% орендної плати

Культура16 червня 20116720

На Рівненщині від орендної плати хочуть звільнити Державний історико-культурний заповідник м. Дубно. Йдеться про звільнення від сплати до обласного бюджету 30% орендних платежів. Відповідний проект комісія з економічних питань подасть на розгляд сесії.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради.

При позитивному голосуванні цього питання керівництво заповідника використає зекономлені кошти на господарські потреби з огляду на те, що заповідник недостатньо фінансується. Зокрема потрібно завершити ремонтні роботи на другому поверсі палацу князів Любомирських під музейні кімнати. Відповідні роботи розпочалися у 2010 році.

У своїх рекомендаціях комісія вказала на доцільність вказівників та інформаційних таблиць про діяльність музею, яких у місті недостатньо, що створює незручності для туристів.

За 5 місяців цього року заповідник перерахував до обласного бюджету 19,2 тис. грн. До кінця року ця сума мала б становити 26,3 тис. грн, повідомив начальник відділу правової роботи та комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Василь Поліщук.

Державний історико-культурний заповідник міста Дубно створений постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.1993р. №444.

Згідно з постановою на баланс Заповідника передано такі пам’ятки історії, культури й архітектури: Дубенський замок XV-XVIII ст. (палац князів Острозьких, палац князів Любомирських, надбрамний корпус), Луцька брама XVI ст., Синагога XVI ст., Спасо-Преображенська церква XVII ст., Свято-Юріївська церква XVII ст., Монастир кармеліток XVII ст., Костел бернардинів і його келії XVII ст., костел Яна Непомука ХХ ст., Свято-Іллінський собор поч. ХХ ст., світські будівлі XVIII-XIX ст. у центральній частині міста. До складу Заповідника входить і краєзнавчий музей.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук