На Рівненщині з’явиться етнопарк «Волинський майдан»

Культура14 грудня 20102420

Концепцію унікального для регіону проекту – етнопарку «Волинський майдан» презентував заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

«Етнопарк сконцентрує навколо себе фестивалі, ярмарки, виставки, пленери і стане місцем, де різноманітні дійства триватимуть постійно. Новий проект буде не музеєм, а саме майданчиком для етноподій. Завітавши сюди, відвідувачі зможуть побачити Волинь у мініатюрі, її традиції, побут, національний колорит», – зазначив Олексій Губанов.

За задумом організаторів, в етнопарку зведуть традиційні для регіону будиночки, атмосферу доповнюватиме пасіка, клуня, млин, вітряк. А в етнографічній зоні можна буде побачити архітектурні зразки різних епох. Тут відбуватимуться пленери, майстер-класи, наприклад, з лозоплетіння, гончарства, ковальства. В урбанізованій зоні розташують готель, ресторан, виставкові зали. На території етнопарку облаштують місце під наметове містечко для дитячого таборування.

Символом і центральним місцем «Волинського майдану» стане десятиметрова конструкція у формі дерева. Згодом на нього задля здійснення бажань чи на згадку можна буде чіпляти сувенірні листочки. Також заплановано облаштувати «співочий» майдан, де буде розташована сцена.

За рахунок немузейного формату етнопарку проект потребуватиме мінімальних затрат на першому етапі. Натомість «Волинський майдан», на переконання Олексія Губанова, стане відправною точкою для усіх туристичних маршрутів, які розробляють в регіоні у рамках концепції сталого розвитку регіону «Західна брама».

«Волинський майдан» зведуть поблизу міста, біля основних магістралей, щоб усі охочі могли туди легко дістатися. Наразі обговорюють варіанти місць його розташування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук