На сході України знімають документальний фільм «Брати по зброї»

КультураДарина Цвях, 19 червня 20153100

На сході України ведуться зйомки для документального проекту «Брати по зброї». ФУ зйомках фільму беруть участь Сергій Лисенко, Костянтин Могильник та Мирослав Гай.Про це повідомила «Телекритика».

За словами кінорежисера, робота розпочалася у червні 2014 року. Головна тема проекту - історія про людей, портрети солдат. Сергій Лисенко характеризує майбутню стрічку так: «Це наша власна інформаційна війна і незаангажований погляд». Доки збирається матеріал для фільму, його автори публікують в інтернеті відео, що інформує про події на сході.

Фрагменти стрічки представлено на Youtube-каналі «Братерство АТО». Крім того, відео презентували в США та країнах Європи. Під час показів кінорежисер зібрав кошти на потреби української армії.

«Наші зйомки невід'ємні від волонтерської діяльності, ми ніколи "просто так" до військових частин не їздимо», - додає Сергій Лисенко.

Кошти для виробництва стрічки має надати Ґете-Інститут, що посилює свою співпрацю з Україною. «Вони будуть скеровані на постпродакшен фільму», - розповів пан Лисенко.

Зйомки ж стрічки триватимуть доти, доки не скінчиться війна на сході України, каже кінорежисер. «Фільм «Брати по зброї» стане одним із результатів нашої роботи, - розповідає Сергій Лисенко. -Ми би хотіли створити ширший проект - документ часу, платформу зі свідченнями подій, що відбуваються в зоні АТО».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук