На Співочому полі Шевченківського гаю ведуться роботи

Культура8 квітня 20094280

8 квітня міський голова Андрій Садовий, начальник культури та туризму Львівської міської ради Андрій Сидор та інші чиновники разом із журналістами мали виїзд у Музей народної архітектури та побуту (Шевченківський гай), аби побачити на власні очі, що відбувається із господаркою Музею. На найбільш "скандальному" об’єкті - Співочому полі - зараз проходять різні роботи, зокрема працівники виводять металеві частини сцени, також позаду сцени залитий фундамент під будівництво приміщення, де зможуть належним чином переодягнутися артисти, що виступатимуть.

"Проект сцени уже є. За цінами минулого року, на сцену Співочого поля потрібно 1 млн. 300 грн". - зазначив Андрій Сидор.

Як запевнив ZAXID.NET головний спеціаліст управління культури і туризму Львівської міської ради Роман Кіндзера, близько 800 тис. грн піде на накриття, на сцену, а 500 тис. грн - на будівництво гардеробу позаду сцени.

"З усіма боргами по виконаних роботах - ми розрахуємося. У міру надходження коштів до бюджету - будемо розраховуватися. Однак зараз менша сума надходжень, ніж ми очікували", - додав А.Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук