На Старосамбірщині вчителька судиться із сільрадою через реорганізацію школи

7 серпня

Учителька Лютовиської школи, що на Старосамбірщині, подала до суду на рішення сільської ради про реорганізацію. Громада і колектив школи готові відстоювати права й комфорт школярів у суді.

«І те, що громада і колектив школи вирішили подавати до суду, я вважаю, дуже цінним, бо це є прецедент для всієї Львівської області і для України. Це, чи не вперше, школа позивається з радою через те, що її закрили», – пояснила депутатка ЛОР Парасковія Дворянин.

Цей загальноосвітній навчальний заклад під керівництвом Воютицької ОТГ депутати перетворили на школу початкових ступенів, хоч батьки та вчителі протестували. Учням школи довелося б їздити до сусідньої, а це щонайменше 3 кілометри дороги та гірші умови, кажуть батьки.

Вже відбулося перше підготовче засідання. Проте суддя закрила провадження у цій справі. Пояснила це тим, що даний позов не може розглядати адміністративний суд. Та адвокат подаватиме апеляцію на це рішення.

«Школа зараз на стадії реорганізації. Нас вже зробили філією Воютицької опорної школи. Поки що вчителі у відпустках, але після виходу з відпусток ми будемо автоматично вже звільнені, а наші діти вже будуть ходити невідомо по яких школах», – каже директор школи Михайло Глинянський.

Нагадаємо, 20 квітня на сесії Воютицької об'єднаної територіальної громади депутати зі семи округів проголосували за те, щоби понизити ступінь Лютовиської загальноосвітньої школи, реорганізувавши її зі середньої у початкову. Про перетворення навчального закладу почали говорити через брак коштів на його утримання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Порошенко зустрівся з проукраїнськими ієрархами УПЦ Московського патріархату
Омелян анонсував авіарейси з Києва до Ужгорода і з Харкова до Львова
Мій Шевченко
Головні новини Львова за 13 листопада
41-річна львів'янка вимагає у трьох акушерок виплатити 1 млн гривень за неправильний діагноз
УПЦ МП розірвала зв’язок з Константинополем і відмовилася змінити свою назву
РАГУlive. Випуск за 13 листопада
В Україні видали першу ліцензію на виробництво продуктів з марихуани
Міністр інфраструктури заявив про плани будівництва аеропорта у Мукачеві
Президентський рейтинг Тимошенко вдвічі перевищив рейтинг Порошенка