На Тимошенко чекають "фізично небезпечні часи", - політолог

Економіка12 березня 20094250

"Кожна країна функціонує у тому випадку, якщо у неї у нормальному режимі відбувається процес відтворення. Будь-яка країна живе, якщо у неї добре збирається дохідна частина бюджету. В Україні станом на сьогодні потрібно, щоб до дохідної частини Державного бюджету надходило, згідно з державним планом, 20 млрд грн щомісяця. У січні було зібрано 12 млрд грн, у лютому, за нашими підрахунками, - 10 млрд грн. Отже недотримання за ці два місяці до Держбюджету становить приблизно 30 млрд грн", - заявив 12 березня під час прес-конференції у Львові директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

За словами політолога, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко натомість розповідає, що Державний бюджет за лютий 2009 року перевиконано, однак "вона так розповідає завжди, оскільки це її стиль популіста - говорити, що все добре".

"Знаєте, це як у тій пісні: "Все хорошо, прекрасная маркиза, только лошадка ваша околела, дом сгорел вместе с вашим мужем". А те, що вам доведеться ноги, руки відрізати, нирки вирізати, а потім і серце українському народу, то це вже інша ситуація. Та тепер Тимошенко вже сама визнала, що недоплата бюджетникам становить 1,2 млрд грн. І вона розповідає, що погасить ці кошти за рахунок повернення ПДВ. Але це неможливо, оскільки ПДВ повертати нічим, адже дохідна частина бюджету порожня", - каже Олег Соскін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук