На всі гроші
Економіка

На всі гроші

Бюджет Львова 2020 у максимально детальному вигляді

Назарій Тузяк, 17 грудня 2019 2708 0

Львівські депутати традиційно одними з перших в Україні затвердили бюджет на наступний рік. Це 9,7 млрд грн витрат і 8,8 млрд грн доходів. Те, що в бюджеті на 2020 рік витрати перевищують доходи на 900 млн грн, доволі незвична річ – востаннє таке було в 2013 році і навіть тоді ця різниця не перевищувала 300 млн грн. Частково це пояснюється тим, що Львів, як і інші міста, із кожним роком отримує все менше субвенцій з держбюджету (а це доволі великі суми).

Загалом зрозуміти, куди Львів витрачає гроші, не так просто, тож ZAXID.NET вирішив трішки спростити цей процес. Ми розбили бюджет на максимально детальні витрати (деякі з них все одно залишаються великими, оскільки ці суми ще не розподілені – наприклад, досі немає визначеного переліку основних ремонтів, що відбуватимуться у місті в 2020 році).

Усі витрати бюджету зображено у вигляді кульок (чим більша кулька, тим більшу суму вона позначає). Щоб дізнатися, на що витрачають кошти, скільки було минулого року і скільки від цієї суми піде на зарплати та комунальні послуги, просто наведіть курсором на кульку. Графік інтерактивний, то ж його можна зближувати/віддаляти або ж посувати вправо/вліво.

Для кращого розуміння видатки з бюджету ми поділили на десять умовних категорій: благоустрій , влада , економіка , ЖКГ , медицина , освіта , пільги , спорт , культура та інше . Також є можливість подивитися на видатки за установами, окремо посортовані за темами або ж на доходи міського бюджету.

ПОШУК ВИТРАТ

?
Бюджет Львова на 2020 рік
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Залиште відгук