На вулицях Львова встановлюють інформаційні таблиці про відомих людей епохи Шевченка

КультураОксана Панчишин, 26 червня 20142600

Сьогодні, 26 червня, на розі вулиць Ф.Шопена та Є.Гребінки у Львові відкрили інформаційні таблиці про польського піаніста та композитора Фридерика Шопена та українського письменника, видавця Євгена Гребінку, які були сучасниками Тараса Шевченка.

Як зазначено в повідомленні прс-служби Львівської міськради, таблиці встановили в рамках проекту «Людина епохи Шевченка», який ініціювало управління культури ЛМР до відзначення 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка та має на меті маркувати вулиці, названі в честь тих діячів світової культури, котрі жили та творили в добу Шевченка.

Загалом, відзначається, буде встановлено 18 таблиць, зокрема, ще на вулицях Авраама Лінкольна, Ференца Ліста, Александра Фредра, Юліуша Словацького, Корнила Устияновича, Івана Вагилевича, Льва Толстого, Петра Ніщинського, Володимира Антоновича, Лук’яна Кобилиці, Якова Головацького, Марка Вовчка, Олекси Стороженка, Вука Караджича, Карла Брюлова, Михайла Максимовича.

«Мета нашої акції, – зазначила заступник начальника управління культури ЛМР Ірина Магдиш, – акцентувати увагу львів’ян і гостей нашого міста на тому, що у Львові є багато вулиць, які названі іменами людей, котрі були сучасниками Шевченка. Дуже часто це дивує мешканців, тому що ми рідко пов’язуємо імена Шопена та Шевченка, а насправді це люди, які жили в один час, один історичний період».

Зауважимо, на таблиці розміщено інформацію українською та англійською мовами та QR-код.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук