На заводі «Росава» заявили, що проведуть реструктуризацію без закриття виробництва

Раніше акціонери «Росави» вирішили закрити компанію

Найбільше в Україні підприємство для виробництва автомобільних шин «Росава» не ліквідовуватимуть, проте на підприємстві відбудеться реструктуризація зі збереженням робочих місць, повідомляє прес-служба компанії.

«Рішення загальних зборів акціонерів, яке відбулося 30 квітня 2018 року, по суті, є реструктуризацією підприємства в рамках чинного законодавства України та відповідає вимогам ринку про розподіл різних сегментів: виробництва шин, їх реалізації, маркетингової стратегії тощо», – йдеться в повідомленні.

«Реструктуризація передбачає повне збереження поточних робочих місць, збільшення обсягів виробництва, додаткові інвестиції в підприємства, створення після реструктуризації додаткових робочих місць – щонайменше 75-125 осіб щорічно», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, 30 квітня 2018 року акціонери «Росави» вирішили закрити компанію. Підприємство входить до групи компаній народного депутата Костянтина Жеваго.

У лютому 2017 року Печерський районний суд Києва заарештував нерухоме майно чотирьох підприємств, афілійованих із бізнесменом, депутатом Верховної Ради Костянтином Жеваго, у справі про виведення коштів з банку «Фінанси та кредит», яке призвело до банкрутства фінустанови.

Зокрема, був накладений арешт на майно виробника шин – компанію «Росава».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук