На земельних торгах у Львові продали дві ділянки за майже ₴6,7 млн

ЕкономікаО.Г., 28 квітня 20155220

У Львівській міській раді сьогодні, 28 квітня, відбулися земельні торги з продажу земельних ділянок. У результаті було продано дві ділянки за ціною 6 млн 669,6 тис. грн.

Загалом на аукціон було виставлено 4 лоти, однак у перших двох не зголосився жоден учасник, відтак торги щодо них не відбулися.

У торгах за третій лот, в якому на продаж було виставлено ділянку площею 250 кв. м за стартовою ціною 217,7 тис. грн на вул. Сяйво, 8а, брали участь два учасника. Ділянку продали майже за 239,5 тис. грн. Вона призначена для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

У четвертому лоті на продаж виставили значно більшу ділянку – площею 0,4048 га на проспекті Чорновола, 67б.  Її стартова ціна становила понад 5,1 млн грн, призначена для будівництва торгово-сервісного центру та вбудованого гаражу. До участі зареєструвалось 4 учасника, однак участь у торгах брало лише три, оскільки один із них невчасно зареєструвався. А тому його до участі не допустили.

Змагання за даний лот були дуже жвавими. Двом учасникам навіть робили зауваження, тому що під час аукціону вони перемовлялись між собою, а один із них навіть намагався керувати іншим, опускаючи чужу картку. Такі дії під час аукціону заборонені.

Врезультаті переможцем торгів у цьому лоті стала інша учасниця, яка зголосилась придбати ділянку на проспекті Чорновола, 67б за 6 млн 430,1 тис. грн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук