На Sotheby's продали 9 з 10 українських лотів
Культура

На Sotheby's продали 9 з 10 українських лотів

Дарина Цвях, 26 листопада 2014 260 0
фото artukraine.com.ua
Олег Тистол «Кавказ № 32»

Вчора, 25 листопада, в Лондоні пройшов аукціон Sotheby's в секції Contemporary East. За підсумками аукціону 9 з10 українських лотів були продані, передає artukraine.com.ua.

Серед представлених робіт: творіння Віктора Сидоренка, Олега Тістола (окремо, а також проект з Миколою Маценко - «Нацпром»), Романа Мініна, скульптора Назара Білика, Оксани Мась, Олександра Животкова, Олега Кулика, Павла Макова та Бориса Михайлова.

«Аукціон для українців пройшов дуже добре, чого не можна було сказати про російських художників. Всього було продано 33 лоти з 70 представлених, 9 з яких - українські. Вперше на лондонських торгах українські художники забирають собі майже третину всіх продажів», - говорить співвласник аукціонного дому «Золотий Перетин» Михайло Василенко.

Найжвавіші торги велися за роботу Олега Тістола «Кавказ» - при оціночної вартості в 5-7 тис. фунтів стерлінгів, лот продали за 15 тис. фунтів.

Ця робота два роки тому була продана на київському аукціоні АД «Золотий Перетин» за 5,5 тис. доларів, зазначає Михайло Василенко. «Таким чином, ціна даної роботи за 2 роки зросла більш ніж у 4 рази - до $ 23,5 тис.», - уточнює він.
Роботу Оксани Мась купили за аналогічну суму - 15 тис. фунтів, при первісній оцінці в 8-12 тис. фунтів.
Торги йшли також за картину Романа Мініна, яку продали за 5,25 тис. фунтів (оцінка - 2-3 тис).

Робота Віктора Сидоренка, яка була - найдорожчим українським лотом на минулому аукціоні, пішла з молотка за 20 тис. фунтів. Її оціночна вартість - 15-20 тис. фунтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук