Набув чинності новий порядок формування тарифів на воду

ЕкономікаОстап Левчич, 17 травня 201610780
Набув чинності новий порядок формування тарифів на воду

17 травня 2016 року набув чинності Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

"Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджений постановою НКРЕКП № 302, 17 травня офіційно оприлюднений в "Офіційному віснику України". Цей Порядок набрав чинності з дня його офіційного опублікування", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, зазначений документ визначає механізм формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для суб’єктів природних монополій, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування якої здійснюється НКРЕКП.

"Положення зазначеного документа спрямовані на стимулювання підприємств до зниження енергоємності та оптимізації організації виробничих процесів", - йдеться у повідомленні.

"Механізм формування тарифів передбачає зниження навантаження на державний бюджет та одночасно повинен забезпечити стале функціонування підприємств водопровідно-каналізаційного господарства", - повідомляє прес-служба.

Як повідомлялося, 2 вересня 2015 року Кабінет міністрів ухвалив поставу, яка припиняє практику застосування єдиного тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук