Начальник Львівської митниці Левко Прокіпчук написав заяву на звільнення

3 вересня

Керівник управління Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук написав 3 вересня заяву про звільнення. За його словами, він пішов на такий крок, щоб уникнути перешкод у роботі Львівської митниці, головну будівлю якої сьогодні блокували активісти різних громадських організацій.

Першим про заяву Прокіпчука на звільнення повідомив лідер ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський, який разом з «Авто Євро Сила» та іншими громадськими організаціями пікетують львівських митників.

Варто зауважити, що ці акції протесту співпали з активізацією уряду у боротьбі з контрабандою на митниці, а деякі з протестувальників виявились нечистими на руку, зокрема, лідера «Авто Євро Сили» Олега Наконечного кілька днів тому затримали за підозрою у сутенерстві.

«Це правда, я написав заяву на звільнення. Чи було прийняте це рішення під тиском – я не хочу говорити. Це була умова наших переговорів з активістами, зокрема, зі Спринським. Чи задовільнять цю заяву у Києві – це вже інше питання. Але ці активісти принаймні дадуть працювати митниці, вони обіцяли, що протягом місяця не перешкоджатимуть нашій роботі», - пояснив ZAXID.NET Левко Прокіпчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи