«Нафтогаз» оприлюднив ціни на газ для промисловості на березень

ЕкономікаО.Г., 22 лютого 20166210

НАК «Нафтогаз України» опублікувала нові ціни на газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, які будуть діяти з 1 березня.

Ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання України з 1 березня 2016 року становитимуть від ₴7,3 тис. до ₴8,4 тис. за тисячу м³.

Цінові пропозиції «Нафтогазу» диференційовані в залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків. Детальний прейскурант тут.

Ціна газу для промспоживачів при обсязі закупівлі понад 50 тис. «кубів», попередній оплаті і відсутності боргів перед «Нафтогазом» знизиться на 0,2%. У разі закупівлі промспоживачами газу з передоплатою 120%, при обсязі закупівлі понад 25 тис. куб. м і відсутність боргів перед «Нафтогазом», ціна з березня знизиться також на 0,2%. У всіх інших випадках ціна зросте на 0,3% в порівнянні з попереднім місяцем, пояснює «ЛІГА. Бізнес».

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2015 року скасоване держрегулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення і теплокомуненерго для потреб населення. З цього часу «Нафтогаз» постачає газ промисловим споживачам на ринкових умовах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук