«Нафтогаз» профінансує на 159 млн грн об’єкти газопостачання на Буковині

Економіка1 червня 20116070

У травні 2011 року НАК «Нафтогаз України» профінансувала спорудження на території Чернівецької області 3-х об’єктів газопостачання на 5,5 млн грн. До кінця року компанія виділить ще 159 млн грн на фінансування 21 такого об’єкта відповідно до сформованого Чернівецькою ОДА переліку.

Відповідні дії НАК «Нафтогаз України» спрямовані на виконання положень угоди про співробітництво між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Чернівецькою обласною державною адміністрацією і Чернівецькою обласною радою, інформує УЗГ НАК «Нафтогаз Україна».

Крім того, Компанією спільно з Чернівецькою ОДА було розроблено та затверджено План газифікації населених пунктів Чернівецької області на 20011-2015 роки.

Довідка.

22 березня 2011 року під час візиту Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка до Чернівецької області було підписано Угоду про співробітництво між Міненерговугілля та Чернівецькою ОДА і Чернівецькою обласною радою у розвитку паливно-енергетичного комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів області.

Ю.Бойко доручив керівникам департаментів Міненерговугілля та керівникам компаній, які перебувають в управлінні Міністерства, вжити необхідних заходів з організації постійної та наполегливої роботи щодо виконання завдань, зазначених в угоді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук