«Нафтогаз» запропонував обліковувати газ в кіловат-годинах

Зміни в обліковуванні газу можуть впровадити з другого кварталу наступного року

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 вересня 201616481
Перехід на облік газу в одиницях енергії має сприяти розвитку вітчизняного ринку газу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» розробила проект Плану заходів із запровадження в Україні обліку природного газу в одиницях енергії, а також проект відповідної постанови уряду щодо затвердження цього документу.

Планом передбачені заходи, що дозволять запровадити комерційний облік газу при його видобуванні, транспортуванні, розподілі, постачанні та використанні в одиницях енергії, а саме в кВт*год. Він містить 11 етапів, серед яких, зокрема, унесення змін до існуючих та розроблення нових нормативно-правових документів, що стосуються обліку газу та його фізико-хімічних показників, розроблення нових та модернізація чинних технічних засобів вимірювань. Також визначено терміни та відповідальні установи для реалізації заходів. Планом заходів передбачається запровадження обліку газу в одиницях енергії з II кварталу 2017 року, повідомила у вівторок, 27 вересня, прес-служба «Нафтогазу».

«Перехід на облік газу в одиницях енергії сприятиме сталому розвитку вітчизняного ринку газу відповідно до вимог директив та регламентів ЄС. Це також дозволить українським постачальникам та споживачам об’єктивно та прозоро розраховуватись за використаний енергоносій», – наголосили в компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук