Наглядову раду націоналізованого «ПриватБанку» очолив банкір з Туреччини

Наглядова рада «ПриватБанку» 17 січня обрала своїм головою представника Міжнародного валютного фонду Енгіна Акчакочу, повідомив у середу, 18 січня, міністр фінансів Олександр Данилюк.

За його інформацією, у вівторок відбулась перша зустріч нової Наглядової ради «ПриватБанку» та було обрано її голову.

«Раніше з трьох членів ради, двоє були власниками банку і всієї групи “Приват”, якій видавались кредити. Звичайно коли в наглядовій раді не було незалежних членів та й ще і вона складалася з акціонерів банку, інтереси вкладників не були на першому місці», – написав міністр.

«Нова наглядова рада державного Привату сформована з кращих світових професіоналів, і більшість в ній становлять іноземці та представники міжнародних фінансових організацій. Та найголовніше, що нова наглядова рада є справді незалежною», – запевнив він.

За словами міністра, тепер наглядова рада буде приймати рішення не в інтересах окремих людей чи бізнесів, а в інтересах держави та згідно з законом.

«Впевнений, Енгін Акчакоча, якого обрано головою ради, чудово впорається з новими обов’язками. Енгін є легендарним банкіром, який свого часу допоміг Туреччині подолати фінансову кризу, а сьогодні допомагатиме відбудувати найбільший банк у державі», – резюмував Данилюк.

Акчакоча є одним з найвідоміших фінансистів Туреччини. Він був головою Агентства з питань банківського регулювання та нагляду та Фонду страхування депозитів Туреччини.

Нагадаємо, держава націоналізувала «ПриватБанк», який раніше належав олігарху Ігорю Коломойському, 18 грудня увечері.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук